Blog Fundacji Miaukot: koty szukają domu. Telefony: 606 690 222 lub 609 834 036 mail: fundacja.miaukot@gmail.com
Blog > Komentarze do wpisu

Likwidacja przytuliska dla kotów Babci Gosi - cz.1

Kopiuję tekst z wydarzenia. Cel jeden - znaleźć domy dla kociaków. Bardzo proszę o udostępnianie. 

POZWÓLCIE ŻE OPOWIEM WAM PRAWDZIWĄ HISTORIĘ.
PRZECZYTAJ PROSZĘ ZANIM ZAADOPTUJESZ.
Moja babcia Małgosia właśnie kończy 70 lat.
Od ponad 20 lat z wielkim oddaniem prowadzi domowe przytulisko dla bezdomnych kotów i zwierząt które znalazły się w trudnej sytuacji.
Często schorowane i wyziębione doprowadzane były przez moja babcię do pełni zdrowia. Wszystko za skromną emeryturę przy małej pomocy finansowej najbliższej rodziny.
Przez kilkadziesiąt lat przez jej domowe przytulisko przewinęło się kilkadziesiąt psów i kotów. Niestety babcia miewa coraz większe problemy ztym żeby fizycznie poradzić sobie z utrzymaniem kilkunastu kotków. Teraz to ona potrzebuje nieznacznej pomocy i zamieszka ze swoją córka, a moją mamą. Sami przygarniemy kilkoro podopiecznych wraz z najbliższymi członkami rodziny, natomiast kilkanaście z nich wciąż czeka na nowy dom. Są koty wymagające silnej troski i oddania. Wiele przeżyły i nie pozwolimy aby w czasie reszty ich życia przydarzyły się im jeszcze jakieś nieszczęscia.

NIE DOPUŚCIMY, ABY TRAFIŁY DO SCHRONISKA.
Stąd decyzja aby znaleźć odpowiedzialnych ludzi chcących zaadoptować kotki dożywotnio, aby nie narażać je na ryzyko życia w bardzo trudnych warunkach w schronisku, po tym jak już zakosztowały domowego ogniska u boku kochającej osoby.

APEL DO LUDZI Z WIELKIM SERCEM
Odpowiedzialne osoby chcące adoptować kota prosimy o kontakt.
Utrzymanie kota nie jest kosztowne natomiast wymaga rozwagi i poważnego potraktowania sprawy.
Tak naprawdę wszystko czego kotki potrzebują to nowych kochających właścicieli.
Zapraszam do obejrzenie reszty ogłoszeń z kotami mojej babci, które szukają nowego domu.

W razie jakichkolwiek pytań i wątpliwości. prosimy o kontakt telefoniczny
660 411 466 .
Daniel Milewski
http://olx.pl/oferty/uzytkownik/2iR2f/

TITINKA

Titinka. Około 8 lat. Przygarnięta w lipcu 2008 roku. Kotka wyrzucona lub zgubiona. Na ogłoszenie nikt się po nią nie upomniał. Przez 2 dni chodziła po sieniach, szukając domu. Bardzo czysta. Bardzo garnie się do ludzi. Niesamowity pieszczoch. Bardzo chce żeby jej okazywać zainteresowanie. Spokojna. 

titinka

TITINKA1
Kot jest zdrowy przyzwyczajony jest do załatwiania się do kuwety. Nieszczepiony. Sterylizowany. Ostatni raz odrobaczane w zeszłym roku. Należy odrobaczyć w tym roku.
http://olx.pl/oferta/oddam-kota-kotka-titinka-likwidacja-przytuliska-babci-gosi-CID103-IDgARXH.html

RYKUŚ

Rykuś. Około 4 lat. Przygarnięty jako mały chudy i chory z likwidacji ogródków w lecie 2012 roku. Lubi się bawić i pieścić, chuligan. Czyściutki. 

ryku1

ryku
Kot jest zdrowy przyzwyczajony jest do załatwiania się do kuwety. Nieszczepiony. Sterylizowany. Ostatni raz odrobaczane w zeszłym roku. Należy odrobaczyć w tym roku.
http://olx.pl/oferta/oddam-kota-kotka-rykus-likwidacja-przytuliska-babci-gosi-CID103-IDgARlP.html

 TILI

TILI. Ma około 6 lat. Przygarnięta wiosną 2011 roku. Była karmiona na dworze. Wzięta do domu w czasie porodu. Sama się garnęła. Mały kotek rodził się wystającymi z mamy nóżkami. W domu udzieliliśmy pomocy w porodzie. Kotki żyły bardzo krótko. Dwa urodziły się martwe. Chorowała na katar koci, była bardzo słaba i chuda. Jest troszkę strachliwa. Czyściutka i spokojna. Sama przychodzi do głaskania.

tili1

TILI
http://olx.pl/oferta/oddam-kota-kotka-tilusia-likwidacja-przytuliska-babci-gosi-CID103-IDgARGH.html

PUSIU

PUSIU. Około 8 lat. Przygarnięty w listopadzie 2008 lat jako młody kot w czasie karmienia kotów ogródkowych. Słyszał wołanie innych kotów do jedzenia. Zastany jako bardzo głodny i wyniszczony. Bardzo się łasił i chciał żeby go zabrać. Czysty i spokojny, lubi głaskanie. 

pusiu1

PUSIU
Kot jest zdrowy przyzwyczajony jest do załatwiania się do kuwety. Nieszczepiony. Niesterylizowany. Ostatni raz odrobaczany w zeszłym roku. Należy odrobaczyć w tym roku.
http://olx.pl/oferta/oddam-kota-kotka-pusiu-likwidacja-przytuliska-babci-gosi-CID103-IDgAR1P.html

 

NUNUŚ

NUNUŚ. 4 lata. Przygarnięty jako bardzo malutki w lecie 2014. Najpewniej był bity i przeganiany przez inne koty. Zastany z kocim katarem w bardzo marnym stanie. Okazał się byc strasznym pieszczochem. Bardzo lubi ludzi i jak się nim zajmują, noszą i głaskają.
Bardzo kontaktowy. Inne koty go nie lubią, ale sobie radzi. Bardzo wesoły pogodny. Czyściutki. 

nunus1

NUNUS

Kot jest zdrowy przyzwyczajony jest do załatwiania się do kuwety. Nieszczepiony. Sterylizowany. Ostatni raz odrobaczany w zeszłym roku. Należy odrobaczyć w tym roku.

http://olx.pl/oferta/oddam-kota-kotka-nunus-likwidacja-przytuliska-babci-gosi-CID103-IDgAQrB.html#7a7a9d4339

RUDZIK

RUDZIK. 4 lata. Przygarnięty w grudniu 2012 roku jako bardzo mały. Po roku zaczął sam podchodzic do pieszczot. Przyniesiony przez dzieci w bardzo kiepskim stanie przez dzieci. W zimę 2014 roku wyszedł z domu. Straż miejska zawiozła go do schroniska.  Odebrany wyziębnięty i bardzo nieufny. Teraz jest przemiłym chuliganem. Czyściutki. 

rudzik1

RUDZIK

Kot jest zdrowy przyzwyczajony jest do załatwiania się do kuwety. Nieszczepiony. Niesterylizowany. Ostatni raz odrobaczany w zeszłym roku. Należy odrobaczyć w tym roku.
http://olx.pl/oferta/oddam-kota-kotka-rudzik-likwidacja-przytuliska-babci-gosi-CID103-IDgARbh.html#7a7a9d4339

środa, 03 sierpnia 2016, ewko77

Polecane wpisy

TrackBack
TrackBack w tym blogu jest moderowany. TrackBack URL do wpisu:
 MiauKot Liczniki odwiedzin Najlepsze Blogi pr pr