Blog Fundacji Miaukot: koty szukają domu. Telefony: 606 690 222 lub 609 834 036 mail: fundacja.miaukot@gmail.com
Blog > Komentarze do wpisu

Przepełnienie w kojcach przytuliska - Wodzisław Śląski [cz.1]

Pisałam już wielokrotnie, że jestem pod ogromnym wrażeniem tego, co robią wolontariusze Stowarzyszenia Koty, psy i my. Sezon wakacyjny to trudny czas: wysyp miotów niechcianych kociąt, porzucane zwierzęta, które z poziomu chcę,chcę,pożądam,lovusiam spadły na poziom qrwa,ruszyćsięniemożnaztymsierściuchemnigdzieikłakiiwogóle.

Klęska urodzaju dopadła również przytulisko wodzisławskie - pilnie poszukiwane są domy tymczasowe, a najlepiej stałe dla psów i kotów. Wariant pesymistyczny - wywózka zwierząt z przytuliska do schroniska w Miedarach. Będę wdzieczna za udostępnianie wpisu - tego lub z poziomu KotoTotka [z góry przepraszam tych, którzy zerkają na oba blogi - wpisy się zdublują]. 

Apel wolontariuszy:

Nadeszła czarna godzina. Wszystkie kojce są zajęte. Nie mamy już miejsca dla psów i kotów. Mamy prośbę o Domy Tymczasowe dla psów. Jeden dla Iśka naszego staruszka a drugi dla Rakel suki w typie amstafa. Jeśli jesteście zainteresowani adopcją któregokolwiek psa zapraszamy do odwiedzin. Pomożemy wam w podjęciu decyzji. Gwarantujemy wsparcie i finasujemy szczepienie przeciw chorobom wirusowym, czipowanie i sterylizację. raf

I do rzeczy, bohaterowie [album na FB; wszystkie zdjecia i opisy pochodzą z FB Wodzisławskich psów i kotów]:

1. Misia

Misia- cudowny i cierpliwy pies rodzinny, czeka na swojego człowieka. Wróciła z adopcji w dniu 06.08.2016r. nie ze swojej winy, sytuacja życiowa dotychczasowej rodziny uległa zmianie i dla dobra psa Misia wróciła pod naszą opiekę.

misia

misia1

2. Isiek - piesek przywieziony w dniu 14.05.2016r. z ul. Łużyckiej. Isiek to staruszek, przyjechał do nas w kiepskim stanie, z resztkami łańcucha na szyi na ciężkiej obroży, odżył po tym jak otrzymał lepszą karmę, leki wzmacniające, towarzystwo i zainteresowanie człowieka. Jeśli ktoś chciałby dać ciepły dom Iśkowi na starość to zapraszamy! To bardzo wdzięczny piesek

isiek

 

3. Kremówka - przywieziona z Os. 1 Maja w dniu 22.07.2016r. Cudowna, wesoła suczka, bardzo lubi kontakt z ludźmi, dogaduje się z psami.

kremowka

4. Toto - to pogodny pies, szybko się uczy i bardzo lubi długie spacery i kontakt z człowiekiem. Wykastrowany. W przytulisku od 12.01.2016r.

toto

toto1

 

wtorek, 16 sierpnia 2016, ewko77

Polecane wpisy

TrackBack
TrackBack w tym blogu jest moderowany. TrackBack URL do wpisu:
 MiauKot Liczniki odwiedzin Najlepsze Blogi pr pr